Рахат ауылы

Дене шынықтыру және спорт бөлімі.


  • Аудандағы дамыған спорт түрлері:

Футбол, баскетбол, волейбол, бокс, еркін күрес, шахмат, тоғызқұмалақ, қазақ күресі, дзю-до,                              грек-рим,самбо, .


  • Қол жетімді спорт нысандары, мекен-жайы, телефон номері (қосымша кестеде)

·Жамбыл ауданының тұрғындарының спорт нысандардарына қолжетімділігін арттыру бойынша ақпарат.

Спорт нысанының атауы

Спорт нысандарында тұрғындардың шұғылдануына мүмкіндік жасалған спорт түрі

Спорт нысанының

мекен-жайы (байланыс телефоны)

Спорт нысанының қызмет көрсету түрі

(тегін,

ақылы)

Спорт нысанының меншіктілігі (мемлекеттік немесе жеке)

Спорт нысанының жұмыс істеу кестесі

Спорт нысанының жұмысына жауапты қызметкер (аты-жөні, байланыс телефоны)


1

Орталық стадион



Футбол 

 Жеңіл атлетика

Аса ауылы

Абай көшесі 102

тегін

мемлекеттік

Әр аптаның дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі, жексенбі күндері

Б.Изанов

8 (72633) 22467

 2

Волейбол алаңы


Волейбол 

Аса ауылы

Абай көшесі 102

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі


Б.Изанов

8 (72633) 22467

3

Баскетбол алаңы


Баскетбол 

Аса ауылы

Абай көшесі 102

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Б.Изанов

8 (72633) 22467

4

Футбол алаңы

Футбол 


Аса ауылы

Абай көшесі 102

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Б.Изанов

8 (72633) 22467

5

Ю.Гагарин орта мектебінің

волейбол алаңы


Волейбол  

Аса ауылы,Мырқалықов көшесі №73

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі, бейсенбі, сенбі

 Н.Үсіпбаев

8(72633) 40900

6

Ю.Гагарин орта мектебінің

спорт залы, 

Кіші футбол 

Волейбол

Баскетбол 

Аса ауылы,Мырқалықов көшесі №73

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі, бейсенбі, сенбі


Н.Үсіпбаев

8(72633) 40900

7

Ю.Гагарин орта мектебінің

баскетбол алаңы


Баскетбол

Аса ауылы,Мырқалықов көшесі №73

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма,сенбі

Н.Үсіпбаев

8(72633) 40900

8

Ю.Гагарин орта мектебінің

  футбол алаңы 

  Футбол 

Аса ауылы,Мырқалықов көшесі №73    

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма,сенбі

 Н.Үсіпбаев

8(72633) 40900

9

Б.Момышұлы атындағы орта мектебінің спорт залы


Баскетбол 

Аса ауылы

Б.Момышұлы көшесі №87

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма,сенбі

С.Шотанов

87057337360

10

Б.Момышұлы атындағы орта мектебінің волейбол алаңы


Волейбол 

Аса ауылы

Б.Момышұлы көшесі №87

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма,сенбі

С.Шотанов

87057337360

11

Б.Момышұлы атындағы орта мектебінің  футбол алаңы 


  Футбол 

Аса ауылы

Б.Момышұлы көшесі №87       

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

  С.Шотанов

87057337360

12

№1. орта мектебінің спорт залы                           

Волейбол 

Баскетбол 

Аса ауылы Төле би № 106

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Т.Құрматаев

8(72633) 21451

13

№1 орта мектебінің волейбол алаңы

Волейбол  

Аса ауылы Төле би № 106

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сәрсенбі- жұма

Т.Құрматаев

8(72633) 21451

14

№1 орта мектебінің     футбол алаңы 

  футбол 

Аса ауылы

Төле би № 106        

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сәрсенбі- жұма

   Т.Құрматаев

8(72633) 21451

15

Кіші футбол алаңы 


Кіші футбол 

Аса ауылы

Абай көшесі № 2 а

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сәрсенбі- жұма

Б.Изанов

8(72633) 22467

16

Аса дайындық орта мектебінің кіші футбол алаңы 

Кіші футбол 

Аса ауылы

Ауезов көшесі № 6 

тегін

Жеке меншік

Дүйсенбі-сәрсенбі-жұма

Е.Калымбетов

8747836310

17

  Футбол алаңы 


  футбол 

Аса ауылы  Темір жол   көшесі 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


     Б.Изанов

8(72633) 21345

18

Кіші футбол алаңы 


Кіші футбол 

Рахат ауылы

Жақсылықов көшесі №

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Н.Қазбеков

8(72633) 52261

19

  Футбол алаңы 


  футбол 

Рахат ауылы

Жақсылықов көшесі № 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сәрсебі, жұма, сенбі


  Н.Қазбеков

8(72633) 52261

20

Стритворкаут алаңы 


Кіші футбол 

Аса ауылы

Абай көшесі № 2 а

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Б.Изанов

8(72633) 22467

21

Кіші футбол алаңы 


Кіші футбол 

Шохай ауылы 

Жалпанова көшесі №27

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сәрсебі, жұма, сенбі

Н.Үшкемпіров

8(7633) 50136

22

Октябрь-Жеміс орта мектебінің волейбол алаңы

Волейбол

Шохай ауылы 

Жалпанова көшесі №27

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Н.Үшкемпіров

8(7633) 50136

23

Октябрь-Жеміс орта мектебінің орнатылған спорт залы

гимнастика 

Шохай ауылы 

Жалпанова көшесі №27

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Н.Үшкемпіров

8(7633) 50136

24

Кіші футбол алаңы 


Кіші футбол 

Бірлесу-Еңбек     ауылы

Абай көшесі №84

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Қ.Амиров

8(7633) 52123

25

Футбол алаңы 


 футбол 

Бірлесу-Еңбек     ауылы

Абай көшесі №84

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Қ.Амиров

8(7633) 52123

26

Бірлесу-Еңбек орта мектебінің орнатылған спорт залы

гимнастика 

Бірлесу-Еңбек     ауылы

Абай көшесі №84

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Қ.Амиров

8(7633) 52123

27

Бірлесу-Еңбек орта мектебінің волейбол алаңы

волейбол

Бірлесу-Еңбек     ауылы

Абай көшесі №84

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Қ.Амиров

8(7633) 52123

28

Айша бибі орта мектебінің спорт залы 

Кіші футбол 

Баскетбол 

Айша бибі ауылы, Айша бибі көшесі 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

 Ж.Қалыбаев

8(72633) 27343

29

Футбол мектебінің спорт залы

Кіші футбол

Айша бибі ауылы 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

 С.Естемесұлы

8(72633) 27501

30

Т.Рысқұлов атындағы орта мектебінің спорт залы   

Кіші футбол 

Баскетбол 

Қаратау учаскесі      

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі


 Г.Абатова

8(72633) 50436

31

Айша бибі орта мектебінің волейбол алаңы

волейбол

Айша бибі ауылы, Айша бибі көшесі 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі


 Ж.Қалыбаев

8(72633) 27343

32

Т.Рысқұлов атындағы орта мектебінің волейбол алаңы

волейбол

Қаратау учаскесі      

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі


 Г.Абатова

8(72633) 50436

33

Қызыл Таң бастауыш мектебінің волейбол алаңы

волейбол

Қызыл Таң ауылы      

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

 Г.Абуова

8(72633) 50119

34

Футбол алаңы

футбол

Айша бибі ауылы, Айша бибі көшесі 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

 Ж.Қалыбаев

8(72633) 27343

35

Футбол мектебінің футбол алаңы

  футбол

Айша бибі ауылы 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

 С.Естемесұлы

8(72633) 27501

36

Т.Рысқұлов атындағы орта мектебінің футбол алаңы

футбол

Қаратау учаскесі      

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

 Г.Абатова

8(72633) 50436

37

Б.Бесбаев атын.     орта мектебінің спорт залы   

Волейбол, баскетбол 

Ақбұлым ауылы

 Мичурина көшесі № 23

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

Е.Жапаров

8(72633) 36655

38

Б.Бесбаев атын.     орта мектебінің волейбол алаңы      

Волейбол 

Ақбұлым ауылы

 Мичурина көшесі № 23

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Е.Жапаров

8(72633) 36655

39

Б.Бесбаев атын.     орта мектебінің баскетбол алаңы      

Баскетбол 

Ақбұлым ауылы

 Мичурина көшесі № 23

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі,сенбі

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Е.Жапаров

8(72633) 36655

40

Б.Бесбаев атын.     орта мектебінің футбол алаңы   

футбол 

Ақбұлым ауылы

 Мичурина көшесі № 23

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Е.Жапаров

8(72633) 36655

41

КС-5 мекемесінің кіші футбол алаңы 

Кіші футбол  

Ақбұлым ауылы

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Е.Жапаров

8(72633) 36655

42

А.С.Макаренко атын. орта мектебінің спорт залы

Волейбол, баскетбол

Түрксіб ауылы Шқолъная көшесі № 6  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

Ш.Имашев

8(72633) 32034

43

Абай атын.орта мектебінің спорт залы 

Волейбол 

Баскетбол 

Шахмат

Бесағаш ауылы

Жеңіс көшесі № 52

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

Б.Бейсембиев

8(72633) 32533

44

Түріксіб ауылындағы БЖСМ спорт залы 


Волейбол 

Еркін күрес 

Дзю-до 

Түріксіб ауылы

Мектеп көшесі 

№ 22 «А»

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

А.Қыдыралиев

8(72633) 32247

45

Абай атын.орта мектебінің волейбол алаңы 

Волейбол 

Бесағаш ауылы

Жеңіс көшесі № 52

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

Б.Бейсембиев

8(72633) 32533

46

Абай атын.орта мектебінің Волейбол алаңы 

Волейбол 

Бесағаш ауылы

Жеңіс көшесі № 52

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

Б.Бейсембиев

8(72633) 32533

47

Абай атын.орта мектебінің баскетбол алаңы 

Баскетбол 

Бесағаш ауылы

Жеңіс көшесі № 52

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Б.Бейсембиев

8(72633) 32533

48

Түріксіб ауылындағы БЖСМ баскетбол алаңы 

Баскетбол 

Түріксіб ауылы

Мектеп көшесі 

№ 22 «А»

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 

А.Қыдыралиев

8(72633) 32247

49

Абай атын.орта мектебінің футбол алаңы 

Футбол 

Бесағаш ауылы

Жеңіс көшесі № 52

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Б.Бейсембиев

8(72633) 32533

50

Түріксіб ауылындағы БЖСМ кіші футбол алаңы 


Футбол 

Түріксіб ауылы

Мектеп көшесі 

№ 22 «А»

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 

А.Қыдыралиев

8(72633) 32247

51

Гродеково  орта мектебінің

спорт залы

Волейбол, баскетбол 

Гродеково ауылы 

Мир көшесі № 7

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Ө.Таубаев

8(72633) 31371

52

Гродеково  орта мектебінің

Волейбол алаңы


Волейбол 

Гродеково ауылы 

Мир көшесі № 7

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Ө.Таубаев

8(72633) 31371

53

Гродеково  орта мектебінің

баскетбол алаңы

Баскетбол 

Гродеково ауылы 

Мир көшесі № 7

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Ө.Таубаев

8(72633) 31371

54

Гродеково  орта мектебінің

волейбол алаңы

Волейбол 

Гродеково ауылы 

Мир көшесі № 7

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Ө.Таубаев

8(72633) 31371

55

Гродеково  орта мектебінің

кіші футбол алаңы

Футбол 

Гродеково ауылы 

Мир көшесі № 7

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Ө.Таубаев

8(72633) 31371

56

Гродеково     ауылдық округінің

футбол алаңы

Футбол 

Гродеково ауылы 


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Е.Бұралхиев

8(72633) 31350

57

В.Чкалов атын. орта мектебінің спорт залы 

Волейбол

Баскетбол 

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 10

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Р.Абдуллаев

8(72633) 40720

58

В.Чкалов атын. орта мектебінің спорт залы 

Волейбол

Баскетбол 

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 10

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Р.Абдуллаев

8(72633) 40720

59

В.Чкалов атын. орта мектебінің спорт залы 

гимнастика 

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 10

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

Р.Абдуллаев

8(72633) 40720

60

В.Чкалов атын. орта мектебінің волейбол алаңы 

волейбол

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 10

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Р.Абдуллаев

8(72633) 40720

61

В.Чкалов атын. орта мектебінің футбол алаңы 

футбол

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 10

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Р.Абдуллаев

8(72633) 40720

62

Полатқосшы ауылдық округінің футбол алаңы

футбол

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 6

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

М.Кулекешов

8(72633) 33317

63

«БМ» ЖШС

Кіші футбол кикбоксинг, бокс

Жалпақтөбе ауылы

Советская көшесі № 8

тегін

жекеменшік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма, сенбі

М.Кулекешов

8(72633) 33317

64

Б.Кейкиев атын. орта мектебінің ОМ спорт залы

Волейбол 

Ерназар ауылы

Қызыл-Октябрь көшесі № 12

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - жұма

А.Қадырбеков

8(72633) 52409

65

Б.Кейкиев атын. орта мектебінің ОМ волейбол алаңы

Волейбол 

Ерназар ауылы

Қызыл-Октябрь көшесі № 12

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

А.Қадырбеков

8(72633) 52409

66

Б.Кейкиев атын. орта мектебінің ОМ волейбол алаңы

Волейбол

Ерназар ауылы

Қызыл-Октябрь көшесі № 12

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - жұма

А.Қадырбеков

8(72633) 52409

67

Б.Кейкиев атын. орта мектебінің ОМ волейбол алаңы

Волейбол 

Ерназар ауылы

Қызыл-Октябрь көшесі № 12

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - жұма

А.Қадырбеков

8(72633) 52409

68

Б.Кейкиев атын. орта мектебінің ОМ футбол алаңы


футбол 

Ерназар ауылы

Қызыл-Октябрь көшесі № 12

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

А.Қадырбеков

8(72633) 52409

69

Ерназар ауылдық округінің кіші футбол алаңы

футбол 

Ерназар ауылы

Қызыл-Октябрь көшесі № 10

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

К.Сауытбеков

8(72633) 52414

70

Шайқорық орта мектебінің    спорт залы

Волейбол, баскетбол 

Шайқорық ауылы

Ленина   № 4 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Ж.Ақшалов

8(72633) 37235

71

Шайқорық ауылдық округінің 

кіші футбол алаңы 

Футбол 

Шайқорық ауылы 

Садырбаев көшесі № 6

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі


Қ.Абдуанова

8(72633) 37068

72

Шайқорық орта мектебінің 

 футбол алаңы 

Футбол 

Шайқорық ауылы 

Ленина №4

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

 Ж.Ақшалов

8(72633) 37235

73

Исмайлов атын. орта мектебінің  футбол алаңы

Футбол 

Бесжылдық ауылы 

Жамбыл №25

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 Г.Сыздықова

8(72633) 52083

74

Исмайлов атын. орта мектебінің  спорт залы 

Волейбол, баскетбол

Бесжылдық ауылы 

Жамбыл №25

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

 Г.Сыздықова

8(72633) 52083

75

Шайқорық ауылдық округінің 

кіші футбол алаңы 

Футбол 

Шайқорық ауылы 


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

Қ.Абдуанова

8(72633) 37068

76

Қапал бастауыш мектебінің 

 волейбол алаңы

волейбол 

Қапал ауылы 


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 Г.Абдлахатова

8(72633) 50154

77

Қоңыртөбе     бастауыш мектебінің волейбол алаңы 

волейбол 

Қөңыртөбе ауылы 


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 Б.Нұраева

8(72633) 50159

78

Б.Ташметұлы атындағы спорт залы

Шайқорық ауылы 

Күрес түрлері, Бокс

Шайқорық ауылы 


тегін

Жеке меншік

Дүйсенбі-сенбі

Қ.Абдуанова

8(72633) 37068

79

Ә.Тарази атын. орта мектебінің спорт залы 

Волейбол, баскетбол 

Тастөбе ауылы Таркаева      № 6

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі


Т.Көпбаев

8(72633) 23414

80

Ә.Тарази атын. орта мектебінің футбол алаңы

футбол


Тастөбе ауылы Таркаева көшесі № 6

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі


Т.Көпбаев

8(72633) 23414

81

Ә.Тарази атын. орта мектебінің волейбол алаңы  

волейбол

Тастөбе ауылы Таркаева көшесі № 6

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Т.Көпбаев

8(72633) 23414

82

Ә.Тарази атын. орта мектебінің баскетбол алаңы 

баскетбол


Тастөбе ауылы Таркаева көшесі № 6

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Т.Көпбаев

8(72633) 23414

83

Көлқайнар ауылдық округінің футбол алаңы  

футбол

Тастөбе ауылы  


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Т.Төлегенов

8(72633) 23407

84

Көлқайнар ауылдық округінің футбол алаңы

футбол

Тастөбе ауылы  

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Т.Төлегенов

8(72633) 23407

85

Еңбек орта мектебінің кіші футбол алаңы 

футбол

Еңбек ауылы  


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


 А.Қонаров

8(72633) 23407

86

Еңбек орта мектебінің спорт залы

Волейбол, баскетбол

Еңбек ауылы  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

 А.Қонаров

8(72633)52357

87

Жамбыл бастауыш мектебінің кіші футбол алаңы 

футбол

Жамбыл учаскесі

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

А.Сураншиева

8(72633) 50766

88

Жамбыл бастауыш мектебінің волейбол алаңы 

волейбол


Жамбыл учаскесі

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

А.Сураншиева

8(72633) 50766

89

Қостөбе бастауыш мектебінің кіші футбол алаңы

футбол


Қостөбе ауылы

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Г.Қалменова

8(72633) 51768

90

Төле би атындағы орта мектебінің  спорт залы     

Волейбол 

Баскетбол 

Қаракемер ауылы

 Сабаев көшесі  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Ғ.Садықов

8(72633) 24557

91

Төле би атындағы орта мектебінің  Волейбол алаңы 

Волейбол 

Қаракемер ауылы

 Сабаев көшесі  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

Ғ.Садықов

8(72633) 24557

92

Қаракемер ауылдық округінің футбол алаңы 

футбол


Қаракемер ауылы     Сабаев көшесі  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Е.Оразаев

8(72633) 24580

93

Қаракемер ауылдық округінің кіші футбол алаңы 

футбол


Қаракемер ауылы     Сабаев көшесі  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 Е.Оразаев

8(72633) 24580

94

Қаракемер ауылдық округінің кіші футбол алаңы 

футбол


Қаракемер ауылы     Сабаев көшесі  

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


 Е.Оразаев

8(72633) 24580

95

Қаракемер ауылдық округінің волейбол алаңы 

волейбол


Қаракемер ауылы     Сабаев көшесі  

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


 Е.Оразаев

8(72633) 24580

96

Құмтүйін ауылының футбол алаңы

футбол

Құмтүйін ауылы Салемов көшесі

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

Е.Оразаев

8(72633) 24580

97

Ильич орта мектебінің орнатылған спорт залы

гимнастика

Құмтүйін ауылы Салемов көшесі

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Е.Оразаев

8(72633) 24580

98

Ильич орта мектебінің волейбол алаңы

волейбол

Құмтүйін ауылы Салемов көшесі

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Е.Оразаев

8(72633) 24580

99

Сеңгірбай ауылының футбол алаңы

футбол

Сеңгірбай ауылы

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Е.Оразаев

8(72633) 24580

100

Ә.Әйтиев атын. орта мектебінің спорт залы  

Волейбол 

Пригородное ауылы

Қожамқұлов көшесі № 5

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


М.Мухаметкаримов

8(7262) 529163

101

Ә.Әйтиев атын. орта мектебінің кіші футбол алаңы  

Футбол 

Пригородное ауылы

Қожамқұлов көшесі № 5

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

М.Мухаметкаримов

8(7262) 529163

103

Ә.Әйтиев атын. орта мектебінің волейбол алаңы  

Волейбол 

Пригородное ауылы

Қожамқұлов көшесі № 5

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

М.Мухаметкаримов

8(7262) 529163

104

Қарой ауылдық округінің кіші футбол алаңы  

Футбол 

Пригородное ауылы Бекназаров көшесі 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Т.Айдарбеков

8(7262) 50142

105

Октябрь ауылының волейбол алаңы  

Волейбол 

Октябрь ауылы


тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


 Т.Айдарбеков

8(7262) 50142

106

Кіші футбол алаңы



Футбол 

Жасөркен ауылы 

Терликбаев көшесі № 12а

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Н.Берсугиров

8(72633) 51634

107

Жасөркен орта мектебінің

спорт залы 


Волейбол 

Қызылқайнар ауылы 

Жанболатов көшесі № 1

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

А.Шажаев

8(72633) 34318

108

М.Әуезов атындағы орта мектебінің спорт залы   


Волейбол 

Жасөркен ауылы 

Тұралыұлы көшесі № 214

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

А.Есенқұлов

8(72633) 51634

109

Қызылқайнар ауылдық округінің кіші футбол алаңы  

Футбол 

Жасөркен ауылы


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 Р.Саурықов

8(72633) 34316

110

Спорт зал  

Грек-рим күресі 

Жасөркен ауылы, С.Тұралиев көшесі

тегін

жеке меншік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


А.Құраметов

87713984099

111

М.Әуезов атындағы орта мектебінің футбол алаңы   

Футбол 

Жасөркен ауылы 

Тұралыұлы көшесі № 214

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


А.Есенқұлов

8(72633) 51634

112

М.Әуезов атындағы орта мектебінің волейбол алаңы   


Волейбол 

Жасөркен ауылы 

Тұралыұлы көшесі № 214

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

А.Есенқұлов

8(72633) 51634

113

Жасөркен орта мектебінің

волейбол алаңы


Волейбол 

Қызылқайнар ауылы 

Жанболатов көшесі № 1

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

А.Шажаев

8(72633) 34318

114

Жасөркен орта мектебінің

Волейбол алаңы

Волейбол

Қызылқайнар ауылы 

Жанболатов көшесі № 1

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

А.Шажаев

8(72633) 34318

115

Кіші футбол алаңы

Футбол 

Өрнек ауылы

А.Омаров көшесі 

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

116

Тайшапов атындағы орта мектебінің  спорт залы 

Волейбол 

Баскетбол 

Өрнек ауылы

 А.Омаров көшесі № 25

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

117

Тайшапов атындағы орта мектебінің  волейбол алаңы 

Волейбол 


Өрнек ауылы

 А.Омаров көшесі № 25

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

118

Тайшапов атындағы орта мектебінің  кіші футбол алаңы 

футбол

Өрнек ауылы

 А.Омаров көшесі № 25

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

119

Тайшапов атындағы орта мектебінің  футбол алаңы 

Футбол 

Өрнек ауылы

 А.Омаров көшесі № 25

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

120

Фубол алаңы 

Футбол


Өрнек ауылы

А.Омаров көшесі №25а     

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

121

Жұма бастауыш     мектебінің  кіші футбол алаңы

Футбол 


Жұма ауылы

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Қ.Арызбаев

8(72633) 52503

122

Қаратөбе ауылдық округінің кіші футбол алаңы 

Футбол 

Бектөбе ауылы 

Жамбыл көшесі № 134

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

А.Қасенова

8(7633) 25538

123

Амангелді атындағы орта мектебінің  спорт залы     

Волейбол 

Баскетбол 

Бектөбе ауылы

 Жамбыл көшесі № 119

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

 М.Байсеитов

8(7633) 25551

124

Амангелді атындағы орта мектебінің  кіші спорт залы 

Волейбол 

Баскетбол 

Бектөбе ауылы

 Жамбыл көшесі № 119

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 М.Байсеитов

8(7633) 25551

125

Қаратөбе ауылдық округінің  футбол алаңы 

Футбол 

Бектөбе ауылы 


тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


А.Қасенова

8(7633) 25538

126

Амангелді атындағы орта мектебінің  футбол алаңы  

Футбол 

Бектөбе ауылы

 Жамбыл көшесі № 119

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


 М.Байсеитов

8(7633) 25551

127

Қаратөбе ауылдық округінің     спорт залы  

Грек-рим күресі 

Бектөбе ауылы

 Жамбыл көшесі № 122

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

    А.Қасенова

8(7633) 25538

128

Амангелді атындағы орта мектебінің  волейбол алаңы 

Волейбол 

Бектөбе ауылы

 Жамбыл көшесі № 119

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

 М.Байсеитов

8(7633) 25551

129

Амангелді атындағы орта мектебінің  баскетбол алаңы 

Волейбол 

Бектөбе ауылы

 Жамбыл көшесі № 119

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 М.Байсеитов

8(7633) 25551

130

Кіші футбол алаңы 

       Футбол 

Бәйтерек ауылы

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


      А.Қасенова

8(7633) 25538

131

Бауыржан Момышұлы атындағы атшабар 

Бәйге, көкпар, теңге ілу,

Бектөбе ауылы


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


      А.Қасенова

8(7633) 25538

132

Қызышарық ауылының     футбол алаңы 

Футбол 

Қызылшарық ауылы 


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

А.Қасенова

8(7633) 25538

133

Қ.Сартбаев атындағы орта мектебінің  спорт залы 

Волейбол 

Баскетбол 

Пионер ауылы

 Жамбыл көшесі № 61

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

Т.Смағанбетов

8(72633) 23159

134

Қ.Сартбаев атындағы орта мектебінің  кіші спорт залы 

гамнастика 

Пионер ауылы

 Жамбыл көшесі № 61

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Т.Смағанбетов

8(72633) 23159

135

Қ.Сартбаев атындағы орта мектебінің  футбол алаңы  

Футбол 

Пионер ауылы

 Жамбыл көшесі № 61

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Т.Смағанбетов

8(72633) 23159

136

Пионер ауылдық округінің  кіші футбол алаңы 

Футбол 

Пионер ауылы


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


Т.Смағанбетов

8(72633) 23159

137

Пионер ауылдық округінің  кіші футбол алаңы 

Футбол 

Шайдана ауылы, Көпбергенов көшесі №41 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

М.Матебаев

8(7633) 23169

138

Пионер ауылдық округінің  волейбол алаңы 


Волейбол 

Шайдана ауылы, Көпбергенов көшесі №41

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

М.Матебаев

8(7633) 23169

139

Шайдана ауылындағы     волейбол алаңы

волейбол

Шайдана ауылы

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

Мәтебаев.М тел.87712351173

140

Т.Тоқтаров атын.орта мектебінің спорт алаңы  


Волейбол, баскетбол


Тоғызтарау ауылы

Мектеп көшесі № 6

тегін

мемлекеттік

Сейсенбі,бейсенбі, сенбі


Б.Оңғарбаев

8(72633) 52425

141

Кіші футбол алаңы

Футбол 

Тоғызтарау ауылы, 

Жамбыл көшесі № 10а

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі- жексенбі


А.Тұтқышбаев

8(72633) 52534

142

А.Матросов атын. негізгі мектебінің спорт  залы


Гимнастика

Жаңаөткел ауылы

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі - сенбі

 П.Әбу

 8(72633) 52525


143

Тоғызтарау ауылдық округінің  кіші футбол алаңы  


Футбол 

Жаңаөткел ауылы 


тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-жексенбі

 А.Тұтқышбаев

8(72633) 52534

144

Тоғызтарау ауылдық округінің  волейбол алаңы 

Волейбол 

Жаңаөткел ауылы 

тегін

мемлекеттік

Дүйсенбі-сенбі

 А.Тұтқышбаев

8(72633) 52534


  •  «Жамбыл ауданы Түрксіб, Аса  ауылындағы     балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КММ
  •  жаттықтырушылар тізімі

Аты-жөні

Қызметі

Спорт түрі

1

Арал Берик Аралулы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Бокс

2

Асанкулов Ержан Амангельдиевич

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Қазақ күресі

3

Бектурганов Талгат Дуисенбекович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Бокс

4

Галиакбаров Кенесбек Рамазанович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Еркін күрес

5

Ералиев Нұрділда Әбдрахманұлы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Кикбоксинг

6

Көрпебай Жасұлан Жабалбекұлы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Дзюдо

7

Куанышбаев Абылай Нурмаханович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Бокс

8

Қалаубек Айдос Темірланұлы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Бокс

9

Қойшыманов Алмаз Ерланұлы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Қазақ күресі

10

Маханов Олжас Бакытович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Кикбоксинг

11

Мухаметкаримов Мадияр Марленович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Дзюдо

12

Нурахунов Абдрасул Мухамедович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Бокс

13

Нурханов Ербол Сапарбекович

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Тоғызқұмалақ

14

Өмерқұлов Айбол Бақытханұлы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Қол күресі

15

Пахриденов Дәулет 

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Қазақ күресі

16

Төлебаев Аңсар Амангельдыұлы

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Дзюдо

17

Хабибуллаев Дамир Габидуллаевич

Түрксіб БЖСМ Жаттықтырушы

Қазақ күресі

18

Капалбаев Ермахан 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Қазақ күресі

19

Абдикулов Батырхан

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Қазақ күрес

20

Бейсен Нұрхан

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Қазақ күресі

21

Абдибеков Талгат 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Қазақ күрес

22

Байеш  Рауан

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Қазақ күрес

23

Тұрғанов Берік 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Дзю-до күресі

24

Бибазаров Жасұлан 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Дзю-до күресі

25

Әбілдашев Абзал 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Дзю-до күресі

26

Хабибуллаев Габидулла 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Самбо күресі

27

Берсугуров Нуржан 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Грек-рим күресі 

28

Құраметов Абзал 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Грек-рим күресі

29

Райымбердиев Мұхит 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Грек-рим күресі

30

Медеуов Абылай 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Грек-рим күресі

31

Тлеп Ақзат 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Грек-рим күресі

32

Алтеев Нұрзат 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Еркін күресі

33

Мураталиев Мейрхан 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Еркін күресі

34

Мадимаров Қанат 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Бокс 

35

Дайрабаев Сәкен 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Бокс  

36

Байтуреев Мади 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Бокс 

37

Садыков  Серік     

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Бокс 

38

Ешметов  Нүржан     

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Құс бегі

39

Сирманов Аділбек 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Баскетбол 

40

Байгелді Руслан

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Волейбол 

41

Оразаев Ерболат

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Қол күресі

42

Садыков Ғани 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Футбол 

43

Джумадилов Дәулет

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Футбол 

44

Дуйсенбиев Шохан 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Футбол 

45

Амиров Қайрат

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Футбол 

46

Сыдыков Асланби

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Жартасқа өрмелеу

47

Қанаев Бегзат 

Аса БЖСМ

Жаттықтырушы

Жартасқа өрмелеу













Оқу-жаттығу процессінің кестесі:

Аса, Түрксіб ауылдарындағы БЖСМ 2018 – 2019 оқу жылына оқу жаттығу сабақ кестесі


А.Ж.Т.

Спорт түрі

Топ

тың №

Оқу жылы

Апталық сағаты

Оқуш-ң саны

Апта күндері



Өтетін жері

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

Қапалбаев Ермахан

Қазақ күрес

1

2

3

АДТ-1 АДТ-1 АДТ-1

8

8

8

14

14

14

900  - 1030

1500 - 1630

1700 - 1830


900  - 1030

1500 - 1630

1700 - 1830

900  - 1030

1500 - 1630

1700 - 1830

900  - 1030

1500 - 1630

1700 - 1830



Аса уылы,

БЖСМ

2

Абдибеков Талғат

Қазақ

күрес

1

2

3

АДТ-1 АДТ-1 АДТ-1

8

8

8

14

14

14

900  - 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900  - 1030

1500 – 1630

1700 – 1830


900  - 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900  - 1030

1500 – 1630

1700 – 1830




Еңбек ауылы,

клуб 


3


Байеш Рауан

Қазақ күрес

1

2

3

АДТ-1 АДТ-1 АДТ-1

8

8

8

14

14

14

1500 - 1630

1700 – 1830

1900 – 2030


1500 - 1630

1700 – 1830

1900 – 2030



1500 - 1630

1700 – 1830

1900 – 2030


1500 - 1630

1700 – 1830

1900 – 2030




Ащыбұлақ 

ауылы 

Қ.Сартбаев

о.м

4

Медеуов Аблай

Грек-рим күрес

1

2

3

АДТ-1

АДТ-1

АДТ-1

8

8

8

14

14

14

900  - 1030

1500 - 1630

1700 – 1830

900  - 1030

1500 - 1630

1700 – 1830


900  - 1030

1500 - 1630

1700 – 1830

900  - 1030

1500 - 1630

1700 – 1830



Тастөбе ауылы

Мәдениет үйі

5

Байгелді Руслан

Валей

бол

1

2

АДТ-1

АДТ-1


8

8

14

14

900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630



Ерназар ауылы,

Б.Кейкиев о.м.

6


Амиров

 Қайрат



Футбол

1

2



АДТ-1

АДТ-1


8

8

14

14

900 – 1030

1500- 1630

900 – 1030

1500- 1630

900 – 1030

1500- 1630

900 – 1030

1500- 1630




Б.Еңбек ауылы,

спорталаңы

7


 Хабибуллаев

Ғабидулла

Самбо күрес

1

2

3

АДТ-2

АДТ-2

АДТ-2

10

10

10

12

12

12

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830




Бесағаш  ауылы,

Абай о.м.

8


Мураталиев Мейірхан

Еркін Күрес

1

2

3

АДТ-2

АДТ-2

АДТ-2

10

10

10

12

12

12

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830



бесжылдық  ауылы, 

Ә.Исмайлов  о.м.

9


Садыков 

Асланби 

Жартас.өрмелеу

1

2


АДТ-2

АДТ-2 

10

10


12

12


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630






Аса ауылы,

скалодром,

№ 1 мектеп

10


Қанаев 

Бекзат 

Жартас.өрмелеу

1

2


АДТ-2

АДТ-2

АДТ-2


10

10

10


12

12

12


900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830



Аса ауылы,

скалодром,

№ 1 мектеп

11

Тұрғанов 

Берік 

Дзю-до    қүресі 

1

2

3

АДТ-2

АДТ-2

АДТ-2

10

10

10

12

12

12

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830

900 – 1030

1500 – 1630

1700 – 1830



Тастөбе ауылы,

клуб 

12

Оразаев 

Ерболат 

Қол күрес

1

2


АДТ-2 АДТ-2


10

10


12

12


1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830





Қаракемер  ауылы,

Төле би о.м.

13


Жумадилов 

Даулет 

Футбол 

1



ОЖТ-1


12



12


900 – 1030


900 – 1030


900 – 1030


900 – 1030


900 – 1030


900 – 1030



Аса  ауылы,

орталық стадион

14

Дайрабаев

Сакен 

Бокс 

1

2


ОЖТ-1

ОЖТ-1


12

12


10

10


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630



Аса ауылы,

БЖСМ

15


Байтөреев 

Мәди 

Бокс 

1

2


ОЖТ-1

ОЖТ-1


12

12


10

10


900 – 1030

1500 – 1630



900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630



Бесжылдық ауылы,

Ә.Исмайлов о.м.

16

Сирманов 

Әділбек 

Баскет

бол 

1

2


ОЖТ-1

ОЖТ-1


12

12


12

12


1500– 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830


Пионер  ауылы,

Қ.Сартбаев о.м.

17

Тілеп Ақзат

Грек-рим күресі

1

2

ОЖТ-1

ОЖТ-1

12

12


10

10


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630



Бектөбе ауылы,

Мәдениет үйі

  18

Садыков

Серікболсын 

Бокс 

1

2

ОЖТ-1

ОЖТ-1


12

12


10

10

900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630


900 – 1030

1500 – 1630



Аса ауылы,

БЖСМ


19

Алтеев 

Нұрзат

Еркін күрес

1

2

ОЖТ-1

ОЖТ-1 

12

12


10

10


900 – 1115

1500 – 1715

900 – 1015

1500 – 1715





900 – 1115

1500 – 1715


900 – 1115

1500 – 1715






Аса ауылы,

БЖСМ

20


Бибазаров 

Жасұлан 


Дзю-до

күресі

1

2

ОЖТ-1

ОЖТ-1 

12

12

10

10

900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630

900 – 1030

1500 – 1630


Аса ауылы,

БЖСМ

21

Бейсен 

Нұрхан

Қазақ күресі

1

2

ОЖТ-1

ОЖТ-1 

12

12

10

10

1500– 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830

1500 – 1630

1700 – 1830


Құмтиын ауылы Ильич орта мектебі

22

Дүйсенбиев

Шохан 

Футбол 

1

2


ОЖТ-2

ОЖТ-2

14

14


12

12


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645



Аса ауылы,

орталық стадион

23


Садыков 

Ғани 

Футбол 

1



ОЖТ-2


14


12



1500 1645


1500 1645


1500  1645


1500 1645


1500 1645


1500  1645



Қаракемер,

орталық стадион

24

Мадимаров 

Қанат 

Бокс 

1

2

ОЖТ-2

ОЖТ-2

14

14

10

10

900 – 1045

1600- 1745

900 – 1045

1600- 1745

900 – 1045

1600- 1745

900 – 1045

1600- 1745

900 – 1045

1600- 1745

900 – 1045

1600- 1745


Ақбұлым ауылы,

Б.Бесбаев о.м

25


Раймбердиев

Мұхит 

Грек-рим

күресі

1

2

ОЖТ-2

ОЖТ-2

14

14

10

10

900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645



Бектөбе ауылы,

Мәдениет үйі

26


Берсугуров

Нұржан 

Грек-рим күресі

1

2


ОЖТ-2

ОЖТ-2

14

14

10

10


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645


900 – 1045

1500  1645



Жасөркен

ауылы

М.Әуезов о.м

27


Әбілдашев 

Абзал 

Самбо\

күресі 

1

2

ОЖТ-3

ОЖТ-3

18

18

8

8

900 – 1115

1500  1715


900 – 1115

1500  1715

900 – 1115

1500  1715

900 – 1115

1500  1715

900 – 1115

1500  1715

900 – 1115

1500  1715


Аса ауылы

БЖСМ


28

Ешметов

Нұржан 

Құс бегі

1

2


ОЖТ-4 ОЖТ-4

20

20

4

4

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730


Өрнек ауылы,

Б.Тайшапов о.м.

29

Абдикулов 

Батырхан 

Қазақ күрес 

1

2

ОЖТ-4

ОЖТ-4

20

20

8

8

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730

900 -1130

1500  1730


Ерназар ауылы, күрес залы

30

Құраметов 

Абзал 

Грек-рим 

1

2

АДТ-1

ОЖТ-1

8

12

14

10

900 -1030

1500  1630

900 -1030

1500  1630

900 -1030

1500  1630

900 -1030

1500  1630


1500  1630


1500  1630


Жасөркен ауылы 1-ші бөлім




Жаттырушының 

аты-жөні

Спорт түрі

Жүктеме

Топ аты

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

Өтетін орыны

1

Арал Б

Бокс

36

ОЖТ-І

ОЖТ-І

ОЖТ-І

8:10-10:00

10:00-11:50

15:00-16:50



15:00-16:50

8:10-10:00

10:00-11:50

15:00-16:50

8:10-10:00

10:00-11:50

15:00-16:50

8:10-10:00

10:00-11:50

15:00-16:50

8:10-10:00

10:00-11:50


Демалыс

Айша-бибі ау. Мәдениет үйі

2

Асанкулов Е

Қазақ күресі

12

ОЖТ-І

18:00-19:30

18:00-19:30

18:00-19:30

18:00-19:30

18:00-19:30

18:00-19:30

Демалыс

Түрксіб ау. БЖСМ

3

Бектурганов Т

Бокс

20

АДТ-І

АДТ-І

АДТ-І

09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30



16:00-17:30

09:00-10:30

10:30-12:00


09:00-10:30


16:00-17:30

09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

10:30-12:00

Демалыс

Бесағаш ау.

Мәдениет үйі

4

Галиакбаров К

Еркін күрес

24

ОЖТ-І

ОЖТ-І

09:30-11:45

16:30-18:45


09:30-11:45

16:30-18:45

09:30-11:45

16:30-18:45

09:30-11:45

16:30-18:45


Демалыс

Түрксіб ау. БЖСМ

5

Ералиев Н

Кикбоксинг

24

АДТ-І

АДТ-І

09:00-10:30

18:00-19:30


09:00-10:30

18:00-19:30


09:00-10:30

18:00-19:30


Демалыс

Шөлдала маси.

О.М.

6

Көрпебай Ж

Дзюдо күресі

24

АДТ-І

АДТ-І

АДТ-І

09:00-10:30

11:00-12:30

16:30-18:00

09:00-10:30




11:00-12:30

16:30-18:00

09:00-10:30

11:00-12:30

16:30-18:00

09:00-10:30


16:30-18:00


11:00-12:30


Демалыс

Қарой ау

О.М.

7

Куанышбаев А

Бокс

24

АДТ-І

АДТ-І

АДТ-І

10:00-11:30

14:00-15:30

18:00-19:30


10:00-11:30

14:00-15:30

18:00-19:30


10:00-11:30

14:00-15:30

18:00-19:30

10:00-11:30

14:00-15:30

18:00-19:30

Демалыс

Қаракемер уч.

О.М.

8

Қалаубек А

Бокс

24

АДТ-І

АДТ-І

ОЖТ-І

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30



09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30



09:00-10:30

Демалыс

Түрксіб ау. БЖСМ

9

Қойшыманов А

Қазақ күресі

24

АДТ-І

АДТ-І

ОЖТ-І

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30



09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30

10:30-12:00

16:00-17:30

09:00-10:30



09:00-10:30

Демалыс

Бесағаш ау.

О.М.

10

Маханов О

Кикбоксинг

24

ОЖТ-ІІ

ОЖТ-ІІ

09:00-11:15

18:00-20:15


09:00-11:15

18:00-20:15

09:00-11:15

18:00-20:15

09:00-11:15

18:00-20:15

09:00-11:15

18:00-20:15

Демалыс

Шөлдала маси.

О.М.

11

Мухаметкаримов М

Дзюдо күресі

24

ОЖТ-І

ОЖТ-І

08:00-09:50

18:30-20:20

08:00-09:50

18:30-20:20

08:00-09:50

18:30-20:20


08:00-09:50

18:30-20:20

08:00-09:50

18:30-20:20

Демалыс

Қарой ау.

О.М.

12

Нурахунов А

Бокс

24

ОЖТ-І

ОЖТ-І

16:30-18:00

18:00-19:30

16:30-18:00

18:00-19:30

16:30-18:00

18:00-19:30

16:30-18:00

18:00-19:30

16:30-18:00

18:00-19:30

16:30-18:00

18:00-19:30

Демалыс

Жалпақтөбе ау.О.М.

13

Нурханов Е

Тоғызқұмалақ

8

АДТ-І


14:00-16:00


14:00-16:00


14:00-16:00

Демалыс

Түрксіб ау. БЖСМ

14

Өмерқұлов А

Қол күресі

24

АДТ-І

АДТ-І

АДТ-І

15:30-17:00

17:30-19:00

19:30-21:00


15:30-17:00

17:30-19:00

19:30-21:00


15:30-17:00

17:30-19:00

19:30-21:00

15:30-17:00

17:30-19:00

19:30-21:00

Демалыс

Еңбек ау.

О.М.

15

Пахриденов Д

Бокс

12

АДТ-ІІ

АДТ-ІІ

09:00-10:50

16:00-17:50


16:00-17:50

09:00-10:50

16:00-17:50

09:00-10:50

16:00-17:50

09:00-10:50

16:00-17:50

09:00-10:50


Демалыс

Бесағаш ау.

О.М.

16

Төлебаев А

Дзюдо күресі

8

АДТ-І

15:00-16:30


15:00-16:30

15:00-16:30

15:00-16:30


Демалыс

Түрксіб ау.

БЖСМ

17

Хабибуллаев Д

Қазақ күресі

12

ОЖТ-І

18:30-20:45


18:30-20:45


18:30-20:45

18:30-20:45

Демалыс

Бесағаш ау.

О.М.

  • Спорттық секциясына қабылдау тәртібі:
  • 1.Ата – ананың сұранысы, өтініші
  • 2.Медициналық сараптамадан  өткен
  • 3.Орта  мектеп   директорының  келісімі
  • 4.Жаттықтырушының  ұсынысы
  • 5.Спорт  мектебінің   қабылдау  бұйрығы 




Дене шынықтыру және спорт саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімі:

2-разрядты спортшы, 

3-разрядты спортшы, 

1-ші жасөспірімдер разрядындағы спортшы, 

2-ші жасөспірімдер разрядындағы спортшы, 

3-ші жасөспірімдер разрядындағы спортшы спорттық разрядтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, 

бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, 

бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, 

бiлiктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, 

бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру.


Мекеменің атауы

Көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің атауы 

(тізіп жазу қажет)

Қажетті 

құжаттар тізбесі

(жеке куәлік, мекен-жай анықтамасы т.с.с).

 (әр қызметке жеке-жеке көрсету қажет).

1.

Денешынықтыру және 

спорт бөлімі

«2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік разрядты спортшы спорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi 

біліктілік санаттарын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты



Құжаттар тізімі

1. ӨТІНІШ

2. көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);

3. спорт түрлер бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, облыстық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар хаттамаларының көшірмелері,

4. кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;

5. еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;                           

6. Жаттықтырушы-оқытушының спортшыларды даярлауы туралы

АНЫҚТАМА

7. бастапқы спорттық ұйымның мөрімен және қолымен куәландырылған қолдаухаты;








  • Жамбыл облысында дене шынықтыру және 

    спорттың дамуы

Файлды жүктеу: 2018-tezis.docx
50,21 Kb